Kozmetik Bayilikleri

Dxn Türkiye Bayilik Veriyor

Firma İsmi : DXN TÜRKİYE
Bayilik Kategorisi : Sağlıklı Gıda Takviyeleri, Sağlıklı İçecek Serileri, Sağlıklı Kişisel Bakım Ürünleri, Kozmetik
Kuruluş Yılı :  1993 Malezya – 2015 Türkiye
Şube Sayısı :  170
Firma Tanıtım :  Malezyanın en büyük Ganoderma Mantarı Üreticisi Dxn dir. dünyanın 25. büyük Network Marketing firması Dxn dir. Sirketimizin üretim ve faaliyet alanları : Sağlıklı gıdalar ve gıda takvileri. Sıcak ve soğuk ieçecekler. Kişisel bakım ürünleri. Kozmetik ürünleri.

dxnturkiye
Bayilik Şartları : Aşağıda istenen bütün şartlar için şirketimiz ücretsiz eğitimler verecektir. – Bayi olabilmek için en az 18 yaşında olmak gereklidir. – Eğitime açık. – Yeniliklere ayak uydurabilen. – Sosyal yapıya sahip. – Organizasyon ve satış ağı kurabilecek. – Bayi ağı kurabilecek. – Liderlik vasıflarını olan yada bu vasıflarını geliştirmek isteyen – Satış yeteneği olan yada yeteneğini geliştirmek isteyen – Hedefleri olan ve bu hedefleri için gelişmeyi ve ilerlemeyi seven.

Bayilik ile ilgili Destekler : İş geliştirme eğitimleri ücretsiz verilecektir. Marketing Planı ve Kariyer Planı online eğitimlerde öğretilecektir.
Ayrıca bayilerin bulunduğu illerde şirket toplu seminerler düzenleyerek
( Otel semineri, salon semineri vb. ) bayinin işinin büyümesine destek verecektir. Aylık seminer  ücretleri şirket tarafından ödenir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Bayilik için herhangi bir maddi şart yoktur. Sermaye gerektirmez.

Perakende satış karı % 50 dir. ( tavsiye edilen karmarjı )

Bayi kendi satışkarından elde ettiği kar haricinde Şirketin Karından Pay Alır. Bayinin Kendisine Bağlı Satış ve Bayi Ağından Her Ay Pay Düzenli Kar Payı Alır. Marketing Planı ve Kariyer Planına göre Kar Payları Gün Geçtikçe Artarak Devam Eder.
Bayilik için ek şartlar: Ek Şart Yoktur.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Dxn Bilgi
Telefon :  0 544 218 11 83
Web Sitesi :
E-posta Adresi :  dxn@dxnbilgi.com

Etiketler

Bir Yorum

  1. Dxn Türkiye ürünleri, kazanç planı, bayilik fırsatları ile en güvenilir ve başarılı şirket olmaya aday. 2015 resmi verilerine göre dünya sıralamasında 25. sıra.

    Dxn İş fırsatı olarak da çok dikkat çekici bir firma. Memur, işçi, emekli, ev hanımı, esnaf, serbest meslek, öğrenci, her kesime ek gelir kazanma fır satı sunuyor.

    Gecikmeden yerinizi alın. Kazanmaya başlayın.

    http://www.Turkiye.Dxn.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu