Bayilik ve Franchise

Fratelli La Bufala’nın Manda Eti İlgi Görüyor

Fratelli La Bufala Manda Eti, Fratelli La Bufala Bayilik, Fratelli La Bufala Franchise, Fratelli La Bufala Franchising, Fratelli La Bufala Bayilik 2012, Fratelli La Bufala Franchise 2012, Fratelli La Bufala Franchising 2012

Napoli mutfağının en önemli temsilcileri arasında gösterilen İtalyan menşeli Fratelli La Bufala dünyanın en büyük pizza gruplarından biri. Geleneksel Napoli stilinde hazırlanmış odun alevli, tuğla fırında pişen pizzaları çok ilgi görüyor.

Yüzde yüz manda sütünden yapılan ve her gün özel olarak İtalya’dan getirilen mozzarella peyniri, el yapımı makarnaları ve özel manda eti filetosu mönüsünün en özel lezzetlerinden. Bu arada hemen belirtelim; manda ve manda ürünlerine çok önem veren bir marka bu. Zaten Fratelli La Bufala’nın Türkçe karşılığı “manda kardeşliği”… Manda sütünden yapılan mozzarella kadar manda eti servisiyle de pek çok restorandan ayrılmış durumda. Türkiye’nin birçok farklı bölgesindeki celepler Fratelli La Bufala için özel olarak manda alıyor. Bu mandalar daha sonra İstanbul yakındalarında bir çiftliğe getirilerek bir süre doğal yemlerle besleniyor. Sonra kesime gönderiliyor. Manda fileto, fırınlanmış patates ve güneşte kurulmuş domates püresiyle servis ediliyor. Mönüdeki fiyatı ise 47 TL. Fratelli La Bufala, Türkiye’deki ilk restoranını 2008’de Levent Loft’ta açmış.

Mart 2012’de Trump Towers’da da bir şube açacak. Daha sonra başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Bursa, Eskişehir ve Adana’da toplamda 22 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu