Eğitim Bayilikleri

Infolang Dil Okulları Franchising Veriyor

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanındaki eğitim sektörünün lider kuruluşu olan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu yüzlerce mezunuyla eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma metodu olarak kabul edilen Franchising Sistemi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere InfoLANG Dil Okulları’ne ortak olma fırsatını sunuyor…

InfoLANG Dil Okulları Franchising Sistemi sayesinde, lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. InfoLANG Dil Okulları bünyesindeki uzmanların denetiminde, kısa bir sürede dünyaca ünlü bir eğitim kurumu olacak ve sektörde, çağın gerektirdiği, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunurken, kendi işinizi kurmuş olmanın da haklı gururunu yaşacaksınız.

Yıllardır düzenlediği eğitim programlarıyla binlerce gencin başarılı ve kazançlı mesleklere kavuşma hayallerini gerçekleştiren InfoLANG Dil Okulları, size ortaklık teklif ediyor. Yeterli finansmana, girişimci ruha ve yüksek motivasyona sahipseniz; InfoLANG Dil Okulları’nin her geçen gün büyüyen eğitim zincirinin bir halkası olabilirsiniz.

InfoLANG Dil Okulları ile kuracağınız ortaklığınız sayesinde, dünya standartlarına sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. Böylelikle Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunacaksınız.

Gelin siz de hayallerinizi, profesyonel bir ekibin tecrübesiyle birleştirerek bir adım öteye taşıyın, eğitim sektörünün lideri olun…

InfoLANG Dil Okulları Franchising
İlgili: Franchising Müdürlüğü
E-Mail: franchise@infolang.info
Telefon: +90 216 550 99 52
Faks: +90 216 550 99 53

Markaların bayilik şartları ve koşulları hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Evet infolang dil okulları dil kursları arasında yılların birikimi ile liderliğe ulaşmış bir kurs olmakla beraber tercih edilme oranıylada bence ciddi kazanç sağlayan bir kuruluş zaten şubelerine baktığımızdada birçok il ve ilçede bulunmakta şahsi kanaatim franchisingi alınabilinecek kursların başında geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu