Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Kardo Dondurma Bayilik Veriyor

Birçok çeşit Dondurma lezzetiyle 5 LT.lık reyon küvetlerinde satışa sunulan Kardo Dondurma ürünleri, kendine özgü logoları bulunan 7’li 9’lu 12’li ve 24’lü reyon dolaplarında; dondurma külahı ve kağıt helva kullanılarak satışa sunulabilmektedir.

dondurma reyon dolabi

Pastaneler, cafeler, restaurantlar, dinlenme yerleri ve birçok ticarethanelerde reyon dondurmayı kendi tasarlayacakları kuplar/kaseler ile de servise sunabilir.

Reyon satışında pastane, kafeterya, park satış noktaları ve her türlü dondurma satışına müsait olan yerlerde şirketimize ait ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak, bayimiz olmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız. Çıkan Bayilik Başvurusu formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafınızla en yakın zaman içerisinde iletişim kurulacaktır.

dondurma satisi

100, 250, 500 gr. ve 1 Kg.lık orijinal paketlerde sunulan pek çok çeşit Kardo Dondurma ürününü, üzerinde kendine özgü logoları bulunan teşhir dolaplarında muhafaza ederek satışa sunabilirsiniz.

Teşhir dolabı ile market, büfe, kantin vb. işyeri sahibiyseniz şirketimize ait ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak, bayimiz olmak için aşağıdaki bağlantiyi tıklayınız. Çıkan Bayilik Başvurusu formunu eksiksiz doldurunuz. Tarafınızla en yakın zaman içerisinde iletişim kurulacaktır.

Kardo Dondurma Sanayi Turizm İnşaat Gıda Tekstil Üretim Pazarlama Tic.LTD.ŞTİ

KEMAL DAĞ

Adres: Soğuksu Mah.Kazımkarabekir Cad.No:51/B

MERKEZ ANTALYA

Telefon: 0 242 238 30 43
Belgegeçer: 0 242 238 30 43
Cep Telefonu Numarası: 0 532 455 03 32

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu