Kozmetik Bayilikleri

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir için özel koku konsepti çok moda olacak. Loris parfüm bayilik sistemi ile şubeleşiyor sizlerde kendi işinizi kurmak için acele edin.

Her şehrin kokusuna özel parfüm…

Parfümde şehir kokuları modası başlıyor. Artık şehirleri yansıtan kendilerine özgü özel kokular şişelenmiş parfüm olarak satın alınabilecek.

Parfüm olup şişelense satın alınabilecek bazı kokular vardır. İşte şehirlerin kendine has kokulan da bunlardan bir tanesi.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve uzun yıllar parfüm sektöründe bulunan başarılı parfüm markası Loris, koku uzmanları ile 35 ilde 8 ay boyunca süren araştırmalar sonucunda şehirlerin kendi özel kokularını araştırdı ve her şehrin kedine has kokusunu özel birer parfüm haline getirdi. Kokusunun parfüm haline getirildiği şehrin adını taşıyan parfümler arasında İzmir’den Eskişehir’e, Antalya’dan Trabzon’a, Erzurum’dan Adana’ya kadar pek çok ilin kendine has kokusu yer alıyor.

Şehirlerin karakterleri de analiz edildi Uzun incelemeler sonucunda ilk olarak 18 ardından 35 ilin kendine has kokularının parfümleştiğini belirten ve kullanıcılardan olumlu tepkiler aldığını belirten Loris Parfüm’ün kurucusu Fehmi Okuyucu, şehir kokularının nasıl seçildiğini anlattı. Parfümlere illerin karakterlerinin de yansıtıldığını ifade eden Okuyucu, “Her şehir farklı kokar. Bazısı o bölgede yetişen kendine has bitkilerden, bazıları yanından geçen bir nehirden ya da kıyısı olduğu bir denizden veya sahip olduğu iklimden, bazıları da yüzyıllara tanıklık eden tarihinden alır kokusunu, işte biz de her şehrin kendine has kokularını araştırdık ve birer parfüm haline getirdik” dedi.

Parfümü en çok merak edilen İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlerin de kokularının parfüm haline geleceğini söyleyen Okuyucu, her ilin kendine has bir kokusu olması gerektiğini ve şehir parfümlerinin marka şehir kimliğini güçlendireceğini belirterek yurtdışı tanıtımlarında da önemli katkı sağlayabileceğinin altını çizdi.

Loris Parfüm Bayilik İletişim

444 8 345
+90 262 744 41 45
+90 262 742 17 26
info@lorisparfum.com

Kozmetik sektöründe kendi dükkanınızı açmak isteyen girişimciler kozmetik bayilikleri yazılarımızı takip edebilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Internet sitesinden başvuru yaptim ama dönüş olmadi bana yardimci olurmusunuz

  2. Kastamonu tosya ya acmak istiyorum loris magazasini bana cevap bilgi verirmisiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu