Bayilik ve FranchiseEğitim Bayilikleri

Menar Mental Aritmetik Bayilik ve Temsilcilik Fırsatı

2 yılda 130 şubeye ulaştı

MENAR MENTAL ARİTMETİK MERKEZİ / MERSİN

Emekli öğretim üyesi Halit Şen tarafından 2009 yılında kurulan Menar Mental Aritmetik Merkezi, kısa sürede 130 şubeye ulaştı. Merkezde, okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocukların öğrenme alışkanlıklarını geliştirmeye yönelik programlar uygulanıyor. Menar Mental Aritmetik Merkezi’nin sahibi Halit Şen, “Abüküse dayalı bir program uyguluyoruz. Çocukların zeka düzeyini artıran bu program Uzakdoğu menşeli. Biz bunu Türk öğrencilerine göre uyarladık. Program haftada 3 saat olmak üzere toplam 240 saat sürüyor” diyor.

Menar Mental Aritmetik Merkezi, bu yıl franchising sistemiyle şube sayısını 200’e çıkarmayı hedefliyor.

Dünyanın neresinde olursa olsun anneler babalar, çocuklarına sağlam bir entellektüel alt yapı sağlayacak, zihinsel kapasitelerini arttıracak, geleceklerini güvenceye almalarına, okul ve meslek yaşamlarında performanslarını en üst düzeyine çıkarmalarına, topluma ve kendilerine yararlı, başarılı bireyler arasında yer almalarına yardımcı olacak güvenilir yöntemler ve programlar aramaktadırlar. Bu nedenle, özel öğretim günümüzde girişimci ve yatırımcılar için gözde bir sektör haline gelmiştir.

İşte Menar size, başarısı kanıtlanmış bir zeka ve beyin geliştirme sistemini, kendi merkezinizde benzersiz bir programla uygulayarak, bölgenizde bir ilk olma fırsatı sunmaktadır. Sizlere önerdiğimiz sistem, program içeriği, uygulama yöntem ve teknikleri, eğitmen yetiştirme, müfredat ve malzeme geliştirme, derslik tasarımı ve donanımı ve organizasyon gibi konularda sağladığımız profesyonel destek ve danışmanlıkla kapsamlı bir pakettir.

İş ilkelerimiz

Menar kalite ve hizmet anlayışını aşağıdaki ilkeler üzerine oturtmuştur Yüksek nitelikli standardı Yüksek nitelikli ve teknolojik donanımlı ortam Mesleki dürüstlük ve saydamlık

Menar yukarıdaki ilkeler çerçevesinde yetkili temsilciliklerin Mental Aritmetik programını başarılı bir şekilde uygulamalarını sağlayacak eksiksiz bir destek sistemi oluşturmuştur.

Yeni bir Menar merkezi kurmak

Menar’ın bayilik koşulları, son derece karlı bir kurum için, oldukça mütevazi bir yatırım gerektirmektedir. Bölgenizde bir Menar temsilciliği almışsanız ve yeni bir Menar merkezi kuracaksanız, merkezinizin fizik mekanlarını uygun standartlarda bir donanımla hazır hale getirir getirmez, sistemimiz, müfredatı, metodolojisi ve işleyişi ile hemen faaliyete geçmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Mevcut bir öğretim kurumu bünyesinde Menar temsilciliği açmak

Hali hazırda faaliyetini sürdürmekte olan, etüt eğitim merkezi veya ana okulu gibi bir kurum sahibi olarak Menar temsilciliği alıyorsanız, sistemin kurularak işlemeye başlaması, çok daha kolay demektir. Ayrıca, mevcut öğrenci ve veli çevresi ile olan ilişkileriniz, Menar programının tanıtımı ve kurumunuz bünyesinde açılacak kurslara ilgi ve talep potansiyeli açısından sizleri ayrıcalıklı bir konuma getirmektedir.

Aradığımız özellikler

Eğitimciliği benimsiyor, çocukları seviyorsanız İnsanların niteliklerini geliştirme konusunda güçlü bir isteğiniz varsa Menar’ın Abaküs Mental Aritmetik Programını öğrenmek ve öğretmek konusunda kararlı iseniz Menar’ın vizyon, misyon ve felsefesini paylaşıyorsanız Bir Menar merkezini kurup işletebilecek mali güce sahipseniz aradığımız kişi siz olabilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mh. 18. Cad. Aksa Sitesi C Blk. 8/B Yenişehir Mersin 33140
e-Posta: iletisim@menar.com.tr
Telefon: (0 324) 327 91 91
http://www.menar.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu