Bayilik ve FranchisePizza Bayilikleri

Papa John’s Pizza Bayilik Veriyor

PAPA JOHN’S
Girişimcilere profesyonel danışmanlık
ABD’li Papa John’s Pizza’nın halen 32 ülkede 3 bin 800’ü aşkın restoranı bulunuyor. Papa John’s Pizza, Türkiye pazarına 2008’de girmişti. Şirketin halen İstanbul’da 10 şubesi bulunuyor. Şube sayısını 2014’e kadar 50’ye çıkarmayı hedefliyor. Papa John’s Pizza, franchise almak isteyenlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyor. Franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, işletme konusunda servis ve destek garantisi veriyor. Franchise giriş bedeli 40 bin dolar. Toplam yatırım bedeli ise 200 bin dolar.

PAPA JOHN’S PIZZA FRANCHISE’I OLMANIN ŞİMDİ TAM ZAMANI
Papa John’s Pizza’dan girişimcilere yepyeni bir fırsat!!!

Papa John’s Pizza, 1984 yılında Amerika’nın İndiana Eyaletinde John Schnatter tarafından daha iyi pizza yapabilmek amacı ile kurulan, toplam 32 ülkede 4000’e yakın şubesi ile hizmet veren Dünya’nın en büyük 3. pizza zinciridir.

Tüm dünyada uluslararası bazda tanınmış bir marka olmasının yanı sıra Amerika’da son 9 yıldır Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nü alarak ülkenin en hızlı büyüyen 1. pizzacısı ünvanını korumaktadır. Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze hamur ve yüksek kaliteli malzeme” ilkesini benimsemesidir.

Papa John’s Pizza 2008 yılında, Türkiye pazarına girerek 3 yıl gibi kısa bir sürede İstanbul’daki şube sayısını 11’e ulaştırdı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Papa John’s Pizza, kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi.

Şube sayısını 2012 yılında 20’ye, 2016 yılında 60’a çıkarmayı hedefleyen Papa John’s Pizza, Türkiye pazarında büyümeyi planlıyor.

Papa John’s Pizza Restoran Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Papa John’s Pizza, girişimcilere çok uluslu bir şirketin güvencesiyle kazanç imkanı sunuyor.

Papa John’s Pizza, franchise olmak isteyenlere her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor.

Papa John’s Pizza franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.
Franchise adaylığı için sadece 40.000 USD giriş bedeli isteniyor. Toplam yatırım bedeli ise restoranın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 200.000 USD olarak öngörülüyor.

Telefon: 0216 478 01 77
Web: papajohns.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu