Eğitim Bayilikleri

Pronto Italia Dil Okulu Bayiliği Veriyor

Pronto italia bayilik, Pronto italia franchise, Dil okulu bayiliği, Dil okulu açmak

Pronto Italia, İtalyan üniversiteleri’nin kapılarını Türk gençlerine açmak hedefiyle çıktığı yolda, kuruluşundan bu yana tam 18 yıldır, öğrencilere İtalya-Türkiye arasında güvenilir bir eğitim köprüsü oluşturmuştur. Türk gencinin hedefleri doğrultusunda kariyer yapmasına olanak sağlamak ve italya’da eğitime gitmek isteyen Türk öğrencilere kısa sürede dil eğitimi vererek üniversiteye hazırlar.

Pronto İtalia metodlarıyla hızlı ve kolay çağdaş dil eğitimi ile yabancı dil eğitiminde aranılan isim olmuştur. Yerli ve yabancı öğretmenler eşliğinde hızlandırılmış metodla verilen derslerle öğrencileri 2. kurda konuşma düzeyine getiren tek dil okuludur. İtalya’da lisans ve Lisansüstü eğitime gitmek isteyen öğrenciyi dil eğitim merkezinde temel İtalyanca eğitimi vererek kısa sürede konuşma düzeyine getirir.

İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciye İtalya’daki okullar hakkında doğru bilgi vererek rehberlik hizmetini yerine getirir.

Prontoitalia verdiği tüm hizmetlerde gösterdiği titizlik, paket programdaki hizmetleri eksiksiz yerine getirmesi, öğrencilerine anaç bir ruhla yaklaşımı, kültürlü ve bilinçli seçicinin tercihi olmuştur.

PRONTOITALIA’nın geliştirdiği özgün, hızlı dil eğitim metodu, diğer dil kurumlarının genelde uyguladıkları standartlar dışında 2 kurda konuşma düzeyine getiren tek dil okuludur. Konusunda uzman yabancı öğretmenlar tarafından verilen Hızlandırılmış Profesyonel Program (HPP) sistem sayesinde İtalyanca – İspanyolca’nın yanı sıra İngilizce dil eğitiminde de tercih edilen kurum olma özelliğini sürdürmektedir.

Tescilli marka olan ProntoItalia eğitim kurumu M.E.B onaylı yabancı dil kursları ile tanınmış olup 17 senedir hizmet veriyor. Bünyesinde kurulan Prontonline ile Canlı sınıflarda Yabancı dil eğitimini başlatmıştır. İtalyaya eğitime gidecek öğrencileri şubeleri dışında dil öğrenme imkanı olmayan öğrencilere de ulaşmak adına bu hizmete başlamıştır. Prontoitalia 18 senedir yurt içi ve yurt dışı dil eğitimleri ile aranılan kurum özelliğini sürdürmüş olup senede en az 100-150 öğrenciye İtalya’da okuma imkanı vermiştir. Türkiye’de YÖK tarafından tanınan İtalyan Devlet Üniversitelerinde Lisans, Lisans tamamlama, Yüksek lisans, Master (stajlı) ve Doktora eğitimlerini alma imkanı vermiş, Türk Gençlerine İtalya’da eğitim fırsatını yakalamalarını sağlayarak çok özveri ile öğrenci yerleştirme organizasyonu ile de Hizmeti burada bitirmek yerine İtalya’da hizmetine devam etmiş olası problemlerde öğrencileri çözüme ulaştırmıştır. İtalya-Türkiye arasında eğitim köprüsünü kuran Tek Kurumdur.

Türkiye’de şubeleri ile yabancı dilin kolay öğretim kurallarını kendi metodu ile hızlandırarak 2 kurda katılımcının güncele cevap verecek duruma getirerek öğrencinin bu dili kullanmasını sağlar. Tüm bu tecrübeler dil öğrenimindeki eksiklikleri gidermek için üstlendiği misyondur.

Yabancı dil okulundaki çok seçkin eğitmenleri akademik sertifikaya sahip olup Genç dinamik ve eğlencelidirler. Bir dil eğitiminde aranılan ders programı+kitap+materyaller+telafi etütleri+kelime bilgisi ve pratik konuşma ile desteklenen öğrenciler Prontoitalia’dan istediği yabancı dili öğrenerek ve konuşarak ayrılmışlardır.

Biz her yıl on binlerce öğrenciye hizmet veren kurumu ayrıca birçok kuruma ve değişik sektörde çalışan kişi ve kişilere , Şirketlerin bünyesinde personeline dil eğitimi imkanı veren kurum ve kuruluşlara dil eğitim hizmetlerine devam etmekteyiz. Binlerce kişinin Prontonline sistemi ile yabancı dili ekonomik ve zamandan tasarruf ederek öğrenmelerini sağlamak ayrıca derse katılamayanlar için bu imkanı sunmak, yabancı kültür ve dilini ülkemize yaymak ve kişisel gelişime çalışma hayatınızdaki maddi ve manevi getirisinden faydalanmanız için sizlere sunulan bir imkandır.

Bayilik Şartları : Dil okulunun merkezi konumda ana caddede bulunması.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : EN AZ 3 SENELİK İSİM HAKKI MALİYETİ 50.000 TL + YILLIK %10 KAR MARJI

Bayilik Kategorisi : EĞİTİM
Firma İsmi : PRONTOITALIA
Kuruluş Yılı : 1995
Şube Sayısı : 4

İlgili Kişi : CİHAN UYSAK
Telefon Numarası: (212) 2192722
E-posta: info@prontoitaliaedu.com
Adres Girişi Adres: Rumeli caddesi ogan apt.no.16 kat.1 daire 4. Nişantaı /İSTANBUL
Posta / Posta Kodu: 34371
Ülke: Turkey

Oxford House College Franchise Veriyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu