Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Queen Waffle Bayilik Veriyor

Queen Waffle bayiliği almak için konumuzu inceleyiniz. Girişimcisine anahtar teslim bayilik veren marka lokasyondan pazarlamaya, lojistikten eleman eğitimine kadar tam destek sağlıyor.

2014 yılında kurulan ve waffle’a yeni bir anlam yükleyen Queen Waffle yatırımcılarına kaliteli bir aileye katılmakla birlikte yüksek kazançlı bir yatırım vaad ediyor. 2017 yılı sonu itibari ile bayilik veren marka yeni şubeler açarak hızla büyümeye devam ediyor. Misafirleri için hazırladığı çeşitli waffle alternatifleri ile birlikte misafirlerin kendi zavklerine uygun olarak waffle oluşturmalarına da imkan veriyor. Marka waffle’ı tamamlayıcı olarak geniş içecek menüsü ile birlikte WaffIe Restaurant konseptini oluşturarak misafirlerine yüksek kalite standartlarında hizmet vermeyi sorumluluk haline getirmiştir.

Anahtar teslim modeliyle bayilik veriyor

Sağlam alt yapısı ve alanında profesyonel ekibi ile yatırımcılarını bekliyor. Anahtar teslim modeli ile bayilik veren Queen WaffIe cadde mağaza konsepti yanında AVM mağaza seçenekleri de sunuyor.

Yurt içi ve yurt dışı bayilik çalışmalarına hızla devam eden Queen WaffIe 2022 yılı sonunda hedefini ise 60 bayi olarak planlıyor.

Queen Waffle
Queen Waffle Bayilik

Bayi Adayı Takip ve Mağaza Açma Süreci

► Başvuru

Bayilik başvurusu için;

■ www.queenwaffle.com adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak,

■ info@gueenwaflle.com.tr adresine kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yolu ile,

■ 0352 502 00 42 nolu hattı mı zdan temsilcilerimizle irtibata geçerek yapabilirsiniz

Değerlendirme / Görüş

■ QueenWaffle yapı lan tüm başvuruları titizlikle inceler ve değerlendirir. Bayilik başvurularından istenilen kriterlere uygun olan adayları görüşmeye davet eder yada uygunluk durumuna göre adayın ikamet adresinde ziyaret eder. Ön görüşme olumlu geçen adaylara bir sonra ki görüşme için davet edileceği bilgisi verilir.

Yönetim Görüşme

■ Proje Quenn Waffle yönetimi tarafından değerlendirilir, sunum ve teklif hazırlandıktan sonra adaya randevu verilerek davet edilir.

Bayi Adayına Dönüş

■ Queen Waffle yönetimi tarafından yapılan değerlendirme sonucun da bayi adayına olumlu ya da olumsuz mailyolu ile dönüş yapılır.

Yatırım Bedeli ve Ön Protokol

■ OLumLu sonuçlanan bayi adayından yatırım bedelinin belirlenen oranda ki bir kısmını Adem Doğan Gıda Ltd Şti hesabına transfer etmesi istenir, istenilen bedel hesaba geçtikten sonra ön protokol yapı lir ve adayın işletme için düşündüğü lo-kasyon haritası ile birlikte bayilik başvuru formunun aslı ıslak imzalı olarak alınır ve dosyalanır.

■ Kalan yatırım bedeli sözleşmeye uygun olarak kabul edilen vadelerde belirlenen ödeme şekli ile yapılacaktır

Bayi Adayından İstenecek Belgeler Noter Onaylı

 • Varsa üzerine ait taşınmazların fotokopisi
 • Vergi Levhası
 • imza Sirküleri
 • Ticari Sicil Gazete
 • Bayi adayının var ise ortak/ortaklarının Nüfüs Cüzdanı Fotokopisi
 • Alınarak dosyaya eklenir

Mimari Proje ve Onayı

■ Uygun Lokasyon da yer seçimi ve kiralama/satın alma dan sonra Queen Waffle mimarlarınca proje hazırlanır. Proje Queen Waffle yönetimi tarafından onaylanır.

Bayi adayına sunumu yapılır. Projenin termin süreleri belirlenir.

Bayilik Sözleşmesinin İmzalanması

■ Projenin onaylanmasının ardından bayilik alan Queen Waffle iş ortağı ile sözleşme imzalanacağı tarih yazılı ve sözlü olarak belirtilir.

■ Sözleşmenin karşılıklı imzalanmasının ardından projeye start veri lir.

Dekorasyon

■ Projeye uygun olarak Queen Waffle markası tarafından temin edilir

İnşaat

■ Sözleşmeye bağlı olarak QueenWaffle markası veya Bayi Adayı tarafından projeye uygun olarak taahhütlerle birlikte üstlenilir.

Mutlaka İnceleyin: İş Kuracaklara Yeni İş Modeli Waffle

Ekipmanların Temin Edilmesi

■ Şube Bar – Tezgah Ve Dolap – Mutfak ekipmanları temini Oueen Waffle markası tarafından temin edilir.

Hammadde

■ Queen Waffle m arkasınca ve planlamasında gerçekleştirilir.

Eğitim

■ Bayilik aLan iş ortağının kendisi yada Queen Waffle yöneticileri ile personeller açılış tarihinden asgari 15 gün öncesinde belirlenir.

■ Belirlenen personel için açılıştan azami 3 gün öncesinde bitirmek koşulu ile belirlenen süre ve tarih aralığında 3-7 gün Queen Waffle şubelerinde teorik ve pratik eğitim programı yapı lir ve uygulanır.

■ Belirlenen personel açılıştan en az 1 gün öncesinde bayinin açılacağı yerde tekrar eğitimleri yapılır.

■ Açılıştan sonra Queen Waffle profesyonel ekibi tarafından 3-7 gün süre ile yerinde destek verilir.

(Eğitim süresi ve planlamaları ihtiyaç durumuna göre Queen Waffle yönetimince uygun görüldüğü takdirde değişkenlik gösterebilir.)

Yatırım Bedeli

Toplam bedel üzerinden (metrekaresi 2000-3000 TL arası) belirlenen oranda ki kIsmı ön protokol sürecinde alınacaktır. (%50-%60)

 • Mimari bedeller
 • inşaat-Dekorasyon bedelleri
 • Otomasyon ve Elektronik Sistem bedelleri
 • Ekipman Bedelleri
 • Menü ve sarf malzemeleri bedelleri
 • Kıyafet bedelleri

NOT: Toplam maliyet rakamları projeye göre değişkenlik gösterebilir.

Açılış Hammadde Bedelleri

Açılıştan önce Queen Waffle ürün portföyü dahilinde peşin olarak alınacaktır. Anlaşmalı tedarikçiler lokasyona bağlı dağıtım ağlarının uyguladığı ödeme kıstaslarına göre yapılacaktır.

Konaklama

Queen Waffle merkezde yapılacak olan operasyonlar için konaklama giderleri Queen Waffle merkez ta rafından karşılanacaktır.

Bayinin bulunduğu ildeki operasyonlar için Oueen Waffle merkez ekibi konaklama maliyetleri bayi tarafından karşılanacaktır.

Bayilik Desteklerimiz

Reklam ve Pazarlama

Bayinin açılışından öncesi ve sonrasın da sürekli ve düzenli pazarlama faaliyetlerimize bağlı olarak yazılı, görsel ve sosyal medya desteği verilecektir.

Eğitim

Tüm bayi işletmecisi ve personeli bayi açılmadan önce faaliyeti devam eden şubelerimiz de, açılış ile birlikte ise yerin de teorik ve pratik olarak verilmektedir. Bayi; Queen Waffle standartlarına ulaşıncaya dek yalnız bırak Imamaktadır. Bayi faaliyet süresince de periyodikya da anlık talep ile eğitim desteği verilmektedir.

Denetim

işinde profesyonel denetim ekibimizce belirli periyotlar da yapılacak olan denetimler işletmenizin sürekli gelişimi , iyileştirilmesi, karlılığınızın artırılmasına yardımcı olacak ve markamızın prensiplerimiz doğrultusun da korunmasını sağlayacaktır.

Sistem Kontrolü

Satış otomasyon sistemi ile anlık veya belirli tarih aralıkların da ciro, satılan ürün çeşidi ve miktarı ,ürün gruplarına göre satış oranları mağazadan ve merkezden rapor alınacak şekilde kurulacaktır. Bu sayede periyodik analizler ile doğru hamleler yapılabilecek ve işletmenin karlılığı maksimumda tutulacaktır.

Lojistik

Ürünlerimiz Queen Waffle üretim merkezimiz de özenle hazırlanıp sizlere ulaştırılacaktır. CTaze tüketim ve anlaşmalı dağıtımlar bayinin bulunduğu lokasyon da organize edilecektir).

Queen Waffle Bayilik İletişim Bilgileri

Yıldırım Beyazıt mah.Kılıç Sk. 14/A Erciyes Konağı Ablok Melikgazi/Kayseri

Tel: 444 6 122
Mail: info@queenwaffle.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu