Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Safranbolu Lokumcusu Bayiliği Almak

Safranbolu Lokumcusu Bayiliği AlmakSafranbolu lokumcusu 40 yıllık bir geçmişe dayanıyor. Cafe ve pastane konseptinde dükkan açmak isteyen yatırımcılar için büyük bir fırsat olan meşhur safranbolu lokumcusu bayiliğini değerlendirin.

Safranbolu lokumcusu bayilik şartları

Kırk yıllık geçmişe sahip meşhur Safranbolu lokumcusu butik tarzını koruyarak hem üretim kapasitesini genişletirken hem de şube sayısını artırmaya devam etmektedir. ihracat ve kurumsal çalışmalarının yanı sıra 2016 senesi başında 2 şube daha açarak toplam 5 e ulaştırdığı şube sayısını 2018 sonuna kadar 25’e çıkartmayı planlamaktadır. Bu doğrultuda aynı zamanda da Ufrad üyesi olan Meşhur Safranbolu Lokumcusu franchise sistemini oluşturmuş lokum cafe-avm içi kiosk ve satış mağazaları konseptieriyle gerçekleşecek Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’ndaki yerini şimdiden aldı.

Meşhur Safranbolu Lokumcusu Bayilik Şartları

Eren Gıda Maddeleri tarafından açılan Meşhur Safranbolu Lokumcusu’nun dördü kendisine ait, biri franchise olmak üzere beş şubesi var. Eren Gıda  franchising sistemiyle yeni mağazalar açacaklarını söylüyor. Bunun için İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya’ya öncelik verilecek. Ancak satış potansiyel görülen diğer illerden gelecek tekliflerde değerlendirilecek.

Meşhur Safranbolu Lokumcusu (Zafiran)

  • Ülke orijini: Türkiye
  • Kuruluş yılı : 1996
  • Faaliyet alanı : Lokum , Şekerleme, Cafe işletimi
Başlangıç sabit yatırımı(Sermaye) :

Metrakare başı yatırım maliyeti 100 metrakarelik bir dükkan için ortalama 1000-1200 dolardır. Kiosk tarzı şubelerde bu maliyet ortalama 20.000 dolardır.(Yurt dışında maliyetler bölgelere göre değişebilir)

Sürekli franchise ödemesi :

  • YOK

Franchise giriş bedeli (İsim bedeli) :

  • YOK

Reklâm katkı payı (Firma tarafından alınan) :

Ciro üzerinden aylık reklam bedeli alınmaz.Tüm reklam kampanyaları ilgili şubelerle görüşülerek belirlenir. Genellikle her şubenin kendi ihtiyacına uygun daha verimli olan bölgesel reklam kampanyaları tercih edilmekte ve bu bedel ilgili şubeden alınmaktadır. Ulusal reklam kampanyalarının bedeli şubelerin aylık cirosunun % 3 ünü aşamaz.

  Çaycı Bayilik Veriyor

Firmanın verdiği destekler :

  • Eğitim, El kitabı, Yer seçimi, Bölge koruması, Proje, Mal temini.

Bayilik şartları:

  • Yatırımcıdan finansal yatırım dışında en önemli beklentimiz işinin başında bizzat durmasıdır.

Bayilik verilecek bölgeler:

  • Öncelik İstanbul ,Bursa, İzmir ve Antalya gibi turistik illerde olacak.

Safranbolu Lokumcusu Bayilik İletişim Bilgileri

EREN GIDA MAD.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sok. No: 42/44 MALTEPE-İST.
TEL: +90 216 4411082
www.safranlokum.com.tr
info@safranlokum.com.tr

Yetkili kişi ve firma içindeki görevi: Erman Eren – Genel Müdür
Diğer bilgiler: Lokasyon konusunda çok hassasız. Kiosk , 35-150 m2 arası satış mağazası ve lokum cafe konsepti şeklinde çeşitli mağaza tipleri sunabiliyoruz. Lokum, şekerleme, çikolata vb. ürünleri kapsayan çok geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Lokum cafe konseptimizde ürün satışı yanında oturma bölümünde cafe hizmetide verilebilmektedir.Ürünler merkezimizde üretilmekte ve firmamız tarafından lojistiği franchiseelere sağlanmaktadır. Satış mağazalarında franchiseelere ortalama % 40 kar marjı sağlanmaktadır. Lokum cafe konseptinde bu marj 15-20 puan artmaktadır.Yatırım geri dönüş süresi ortalama 18-24 aydır. Yeni iş fikirleri ve modelleri için bayilik veren markaları paylaşmaya devam edeceğiz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çaygara Çay Evi Bayiliği Almak

Çay evi açmak isteyen girişimciler Çaygara çay evi’nin bayilik fırsatlarını değerlendirebilir. Cafe kahve sektörünün popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir