Anasayfa / Giyim ve Moda / Tasarımcı Sara Aytaç’ın Saf İpek Koleksiyonu

Tasarımcı Sara Aytaç’ın Saf İpek KoleksiyonuTasarımcı Sara Aytaç’ın Saf İpek Koleksiyonu

Gecelik ve sabahlıkta Türkiye’de ilk kez renkli saf ipekten tasarımlara hayat veren S&BRIGHTS, internet üzerinden satışlarına başladı
Gecelikten sabahlığa, şık masa örtülerinden rengarenk havlu ve peçete takımlarına kadar iç giyim ve ev tekstiline farklı bir yorum getiren S&BRIGHTS, sbrights.com sitesi üzerinden şıklık ve kalite tutkunlarına ürünlerini ulaştırmaya başladı.
Tasarımcı Sara Aytaç’ın imzasını taşıyan S&BRIGHTS koleksiyonunda, Kleopatra’dan Osmanlı sultanlarına kadar tüm seçkinlerin ilk tercihi olan, insan tenine en çok yakışan kumaş olarak bilinen renkli saf ipek ön plana çıkıyor.
S&BRIGHTS markası yaratıcısı Sara Aytaç, giyimde ve dekorasyonda klasik renklerin yanı sıra kullandığı canlı renkler ile de koleksiyonuna farklı bir enerji getiriyor.
Türkiye’de renkli ve saf ipekten ilk koleksiyon
Canlılığı ve enerjiyi temsil eden ve Türkiye’de renkli ve saf ipekten hazırlanan tek koleksiyon olma özelliği ile S&BRIGHTS’in gecelik ve sabahlık koleksiyonu, %100 ipek kumaşı, şık tasarımları ve geniş renk skalası ile kadınlara kendilerini daha da özel hissettiriyor. Markanın yaratıcısı Sara Hanım’a göre, ev elbisesi ve gecelik diye iki kavrama gerek de yok. Geceliğin kullanışlı olmasi için aşırı batan süslerin , sert dantel ve püsküllerin rahatlık nedeniyle yeri yok. S&Brights tasarımı gecelikler hem cekici, hem rahat, hem de kapı çaldığında ya da bahçede rahatlıkla kullanılabiliyor.

Şık masalara rengarenk peçeteler
S&Brights’ın ev tekstili ürünleri ile evler ve sofralar çok daha şık hale geliyor. Sıvının üzerinden akıp gittiği 12 farklı renkten peçete ve masa örtüleri masalarda şıklığa davetiye çıkartıyor. S&Brights‘ın 12 farklı renkten oluşan bardak ve kadeh kimlikleri ise bardağın dış yüzeyine doğru akan buğuyu önlüyor. Hem yenilikçi, hem fonksiyonel, hem de eğlenceli ve şık ürünler S&Brights’de sizleri bekliyor. www.sbrights.com

  Kod Taşlamaya ProtestoYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir