Bayilik ve Franchise

The Hunger 3 farklı konsepti var

THE HUNGER
3 farklı konsepti var, The Hunger bayilik, The Hunger franchise, The Hunger franchising, bayilik, franchise, bayilikler 2012, franchise 2012

The Hunger, stcak house’lar arasında kısa sürede gözde bir mekan haline geldi. İlk şubesi Aralık 2010’da Engin Aras, Alphan Bayındır, İnanç Başeğmez ve Kıvanç Başeğmez tarafından İstanbul Gayrettepe’de açılmıştı. Bunu kısa sürede Ataköy Galleria ve Atakent ArenaPark şubeleri izledi.

Bu yıl franchising sistemiyle İstanbul’da üç restoran daha açılacak. İstanbul’un dışında Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve KKTC’de restoranlar açılması hedefleniyor.

Şirket, yatırımcılara mini, midi ve maksi olmak üzere üç farklı franchise seçeneği sunuyor.

Franchise giriş bedelleri bu modellere göre değişiyor. Mini 30 bin TL, midi 35 bin TL maksi ise 50 bin TL olarak belirlenmiş. İşletme sermayesi ise restoran büyüklüğüne göre değişiyor. Örneğin mini model için ortalama işletme sermayesi 180 bin TL. Reklam katılım payı yüzde 1, sürekli franchise ödemesi olarak, aylık ciro üzerinden yüzde 5 pay alınıyor.

The Hunger her ne kadar steak house olarak bilinse de mönüsünde et çeşitlerinin yanı sıra dünya ve Türk mutfağından farklı lezzetleri de barındırıyor. Kendine özgü baharat ve soslarla, tamamen yerli et kullanılarak hazırlanan burgerler, tavuk ve deniz mahsulleri bunlardan ilk akla gelenler.

The Hunger’da satılan et ürünlerinin tamamı yerli üretim. Bunlar çiftliklerden ve kasaplardan temin edilip The Hunger’in orijinal reçetelerine sadık kalınarak dinlendirme ve marinasyon süreci tamamlandıktan sonra müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Kıvanç BAŞEĞMEZ / The Hunger ortağı
“Kalite ve standardı koruyan büyüyecek1″

Eti seven bir milletiz. Dolyısıyla steak house’ların ilgi görmesi gayet normal. Yani doğal olarak müşterisi hazır bir pazar diyebiliriz. Bu nedenle pazarın önünde ciddi bir büyüme potansiyeli var. Ancak bu işte kalite ve standart çok önemli. Bu özelliklere sahip olmayan markaların büyüme şansı olmayacak. Bu arada steak house ülkemize özgü bir konsepte büründü. Bu hali çok daha fazla ilgi görüyor. Örneğin restoranlarımızda et ürünlerinin yanı sıra alternatif olarak geniş bir mönüyü daha müşterilerimize sunuyoruz.

Telefon: 0212 288 32 27
E-posta: info@thehunger.com.tr
Web: thehunger.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu