Eğitim Bayilikleri

Anaokulu Açmak İstiyorum Diyenlere

Türkiye genelinde adından sıkça duyduğumuz Helen Doron bayilikler vererek yatırımcılara iş kurma fırsatı tanıyor. Anaokulu açmak Helen Doron ile şimdi çok kolay ve basit. Bu işi seven birisi iseniz zaman kaybetmeden Helen Doron ile iletişime geçiniz.

HELEN DORON 200 ANAOKULU AÇACAK

Erken yaşta yabancı dil eğitiminin önemi artık tüm uzmanlar, dil bilimciler tarafından vurgulanan ve herkes tarafından kabul edilen bir olgu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın da anaokulundan başlayarak, tüm örgün eğitime yaydığı İngilizce eğitim dersleri, artık Türkiye’de topyekûn bir dil hareketinin başladığının göstergesi. Zira yeni teşvik paketinde de eğitime yatırım yapan yatırımcılara vergi muafiyeti söz konusu. Kısacası artık eğitimin önemi giderek artarken, bu olgu bir yandan da girişimciler için yeni bir yatırım alanı yaratıyor.

Çocukların henüz küçük yaşlardayken yabancı dili daha iyi öğrendikleri bir gerçek, işte bu metodu tüm dünya genelinde uygulayan Helen Doron metodu, bir dil bilimci olan Helen Doron tarafından 1985te geliştirildi ve tüm dünyada early English (erken yaşta İngilizce) öğretiminin öncüsü oldu. Bugün, Helen Doron Early English 3 aylık bebekten 18 yaşındaki gençlere kadar değişik kurslar sunuyor. Milyonlarca çocuk bu metod ile İngilizce öğrenmiş. Helen Doron metodu, oyunlar, hikayeler, çalışma kitapları, flash kartlar, hikaye kartları, original şarkılar vasıtasıyla İngilizce öğrenmeyi yönlendiriyor. Helen Doron ile master franchise anlaşması yaparak bu metodu Türkiye’ye getiren EFINST Dil Okulları’nın Kurucusu Bora Gündüzyeli, şimdi de Helen Doron’un anaokulu konseptini Türkiye’ye getirerek, franchising yoluyla Türkiye genelinde 200 anaokulu açmayı hedefliyor.

Dil Okulu Wall Street Institute, Türkiye Geneline Franchising Verecek

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu