Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Arzen Dondurma Bayilik Veriyor

Biri dondurma satmak mı dedi? Dondurmanın hası Arzen dondurmada Maraş dondurmaları ne kadar ünlü ise Dadaşların dondurma markası Arzen de bi o kadar ün salmış kabına sığmamış Yurtdışı pazarlarına açılmıştır. Dondurma bayiliği için iletişime geçin.

Dadaş diyarının ünlü dondurma markası Arzen dondurma Azerbaycan, Suriye ve Kuzay Irak pazarlarına açılacak. Kılıçoğlu Gıda Başkanı Murat Kılıç, `Bu ülkelere distribütörlük anlaşması vermek için görüşmelerimiz sürüyor` dedi.

Erzurum`un ünlü `Arzenî dondurması yurtdışına açılmaya hazırlanıyor. Türkiye`de şubeleşme atağını sürdüren Arzen dondurmaları Azerbaycan, Suriye, Kuzey Irak`a da satılacak. Arzen dondurmalarının sahibi Kılıçoğlu Gıda Başkanı Murat Kılıç, 1989 yılında Erzurum`da baklava üretimi ile iş hayatına başladıklarını söyledi. Ardından pasta üretimi ile işleri geliştirdiklerini kaydeden Kılıç, son olarak Arzen markası ile dondurma üretimine girdiklerini söyledi.

Arzen Dondurma Bayilik

Arzen Dondurma 12 şubemiz var

Türkiye genelinde başta İstanbul ve Ankara olmak üzere büyük illere Arzen markası ile dondurma sattıklarını kaydeden Kılıç, Erzurum, Tekirdağ, Trabzon, Erzincan, Kars Diyarbakır ve Sivas`ta 12 şubelerinin bulunduğunu bildirdi. Kılıç, `Biz bir taraftan iç piyasada büyürken diğer taraftan da yurtdışına açılma çalışmaları yaptık. Önceleri, Suriye ve İran gibi sınır bölgelerden gelen talepleri karşıladık. Dondurmamıza ilginin büyük olduğunu görünce, Suriye, Kuzey Irak ve Azerbaycan pazarlarına girmek için harekete geçtik` dedi.

Arzen Dondurmada Kapasite 40 bin kilo

Franchise sistemi ile hem yurtiçindeki şube sayısını artırdıklarını hem de yurtdışında Suriye ve Azerbaycan gibi ülkelere distribütörlük vermeyi hedeflediklerini kaydeden Kılıç şunları söyledi:

`Ürettiğimiz dondurmayı toptan dağıtım yolu ile pazarlayarak büyümek istiyoruz. Yurtdışında iş yapmak daha zor. Oranın piyasa şartlarını bilen bir ortak bularak hareket etmek zorundayız. Kuzey Irak`ta böyle bir girişimimiz var. Azerbaycan, Suriye gibi birçok ülke ile görüşmelerimiz sürüyor` diye konuştu. Günlük 40 ton dondurma üretim kapasitelerinin bulunduğunu ifade eden Murat Kılıç, dondurma üretiminde sayılı tesislerden birine sahip olduklarını bildirdi. İstanbul Ticaret Odası(İTO) tarafından Doğu ve Güneydoğu`daki ikinci `Başarılı KOBİ` ödülünü aldıklarını hatırlatan Kılıç, üretim kapasitesini artırmak için kolları sıvadıklarını kaydetti. Murat Kılıç, şubelerle birlikte toplam 300 kişiye iş verdiklerinin altını çizdi.

Artık dondurma eşittir Maraş değil

Türkiye`de dondurma eşittir Maraş gibi bir algı olduğunu söyleyen Murat Kılıç, kendilerinin bu algıyı kabul etmediğini kaydetti. Kılıç, `Dondurma Türkiye`nin her yerinde üretilebilir. İzmir`de de İstanbul`da da Erzurum`da da. Önemli olan o dondurmada kullandığınız hammadde ve teknolojinin doğru olması. Biz o konuda da bir ilki yaptığımız düşünüyoruz. Türk tipi dondurmanın sadece Maraş`ta üretilmeyeceğini göstermiş olduk` dedi.

Doğu Anadolu`daki meralar sayesinde kaliteli süt kullandıklarının altını çizen Kılıç, `Yöremizin sütünden yapılan dondurma çok nitelikli oluyor.Naturel Doğal meyvelerden ürettiğimiz dondurmalar bizim öne çıkmamızın nedeni` diye konuştu.

Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. bende dadaşım tortumluyum izmirde güzelyalıda fırıncılık ve unlu mamuller yapıyorum dondurma bayiliği almak istiyorum memleketime uzaktada olsam bir katkım olsun nasıl yardımcı olursunuz selamlar hayırlı işler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu