İş Fikirleri ve İş Kurmak

Faizsiz Kazanç Kuzubank İş Fikri

Faizsiz kazanç yolu, faizsiz kazanç sağlamak, hayvancılık alanında yatırım, daha fazla gelir elde etme imkanı.

KuzuBank  faizsiz kazanç sağlamak isteyenlerin yeni yatırım alanı olmaya ve faizsiz kazanç sağlamaya devam ediyiyor. Sadece faizsiz kazanç sağlamak isteyenlerin değil paralarını akılcı yöntemlerle katlamak isteyenlerin de isteklerine cevap veriyor.

KuzuBank™ sizlere faizsiz kazanç sağlayan sıradan katılım bankalarından minimum 2 kat daha fazla kazandıyor. Sizlere faizsiz kazanç sağlarken Türkiye’de de küçükbaş hayvancılığın gelişimine sizlerin katkılarıyla yardımcı oluyor.

KuzuBank™ hakkında sıkça sorulardan bazıları:

KuzuBank  Nedir?

KuzuBank  size faizsiz kazanç sağlamanıza yardımcı olacak ve size sıradan bir bankadan minimum 2 kat daha fazla kazandıracak yeni bir yatırım sektörüdür.

Türkiye’deki çitliğimizde yetiştirdiğimiz yüksek verimli ve yüksek doğum oranlı Süper Tahirova koyunlarıyla, her 7 ayda ikiz-üçüz kuzu doğumları yaptırarak siz yatırımcılarımıza, sıfır riskle, klasik herhangi bir bankanın kazancından, minimum 2 kat daha fazla gelir elde etme imkanı sunuyoruz. Oluşabilecek olan hastalık ve ölüm risklerine karşı koyunlarımızı sigortalıyoruz. Sigorta bedelinin %50’si TİGEM (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) tarafından karşılanmaktadır. Koyunlarınız senelerce size gelir kazandırmaya sorunsuzca devam edebilir. 5-6 yılda bir sürünüzü yeniliyoruz, kuzu doğmlarını vidyoya çekiyoruz. Kuzuların hamileliklerini ultrason ile belgelendirip, ikiz ya da üçüz doğum yapacaklarını dosyalarına kaydediyoruz. Size vereceğimiz özel şifre ile internet üzerinden, çiftliğimizi 24 saat izleme imkanı sunuyoruz. Koyunlarınız noter aracılığıyla yapılan sözleşmeyle, kulak küpesi kullanılarak ve resimleri çekilerek adınıza kaydettirilmektedir.

-Hangi hayvanın bana ait olduğunu nasıl anlayacağım?

– Tüm hayvanlarımız kulak küpeli ve numaralıdır. Hem ırk olarak Türkvet veri tabanına sizin adınıza kayıtlıdır, hem de çiftliğimizde doğumlarından itibaren çok detaylı verim bilgileri ile birlikte kayıtlıdırlar. Kulak küpelerinin takibi Tarım Bakanlığı kontrolünde ve sorumluluğundadır. Başka bir deyişle sizin imzanız/vekaletiniz olmadan hayvanlarınızın satılabilmesi hatta bulundukları adresten nakledilmeleri bile hukuken mümkün değildir.

Hayvanlarımın doğum performansını nasıl takip edeceğim?

– Hayvanlarınızın doğum öncesi yapılan veteriner kontrollerinde kaç yavruya hamile olduğu ultrason kayıtlarında yer almaktadır. Ancak asıl olan doğum tutanakları ve yavrulara takılan küpe numaralarıdır. Ayrıca tüm doğumlar video ile kaydedilmekte, gerektiğinde kayıtlara delil olarak sunulabilmektedir. Böylece hayvanların ve yavrularının karışmaları hiçbir şekilde mümkün olmamaktadır. Yavru ölümleri derhal tarafınıza bildirilecek, kulak küpeli fotoğrafları çekilerek veteriner ölüm raporları ile birlikte arşivlenecektir.

Sizde faizsiz kazanç sağlamak, sıradan bir bankanın size sağlayacağından minimum 2 kat daha fazla kazanmak ve ülkemizde küçükbaş hayvancılığın gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bize ulaşın:

Telefon: +90 212 243 96 18
Faks: +90 212 243 96 13
Mobil: +90 542 669 66 59
E-Mail: info@blcmeat.com

Diğer Benzer Başlıklarda İnceleyebileceğiniz Konular

Saanen Keçisi Yetiştirmek

Keçi Cazip Yatırımlar Arasında Yer Almaya Başladı

Charollais koyunu yetiştirmek çok kazançlı

Dünyanın En Verimli Koyunu Romanov Koyun Üretimi

Romanov Koyunu Yetiştiriciliği Kuzu Makinesi

Ponny Yetiştiriciliği Henüz Türkiye’de Yaygın Değil

Boer Keçisi Yetiştirmek, Keçi Yetiştirme İş Fikri

Manda Yetiştiriciliği, Manda Yetiştirene Teşvik

Saanen Keçisi Bir İnek Kadar Süt Veriyor

Hayvancılıkta Büyük Ölçekli Yatırımlar Kâr Sağlayacak

Faizsiz Kazanç Kuzubank İş Fikri

Tarım ve Hayvancılık İle Uğraşan Kobilere 106 Milyon Euro Hibe

Faizsiz Hayvancılık Kredileri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu