Bayilik ve FranchiseKozmetik Bayilikleri

Flormar Kozmetik Yurtdışında Franchising Veriyor

Flormar Kozmetik Bayilik, Flormar Kozmetik Franchise, Kozmetik Dükkanı Açmak İstiyorum

İtalya’nın Milano kentinde 1970 yılında kurulan Flormar, 1972’de tüm üretimini Türkiye’ye taşımıştı. Halen şirketin üretim tesisleri Gebze’de bulunuyor. Bu tesisler ayda 7 milyon parça üretim kapasitesine sahip. Flormar, halen 84 ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye’de 98, yurtdışında 149 olmak üzere 247 mağazası var. Bu mağazaların bir kısmı franchising sistemiyle açılmış.

Flormar Yönetim Kurulu Üyesi Alp Şenbay, “2012’de 75 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Bunların yarısı Türkiye, yarısı ise yurtdışında açılacak, özellikle mağazalarımızın olmadığı Almanya. Ingiltere ve Hollanda’da mağazalaşmayı planlıyoruz” diyor.

Yurtiçinde açılacak tüm mağazalar şirket tarafından işletilecek. Yurtdışında ise bazı lokasyonlar franchising sistemiyle açılacak. Flormar mağazalarında yaklaşık bin 450 çeşit ürün bulunuyor. Bunlar arasında renkli kozmetiğin yanı sıra kişisel bakım ve parfüm kategorilerindeki ürünler de var.

Öte yandan Flormar. Türkiye’deki ilk kiosk’unu 2008 yılında Edirne’deki Kipa AVM’de açmıştı. İlk cadde mağazası ise 2010 sonunda Bağdat Caddesi’nde hizmete girdi. 6 ay sonra aynı caddede bir mağaza daha açıldı. Ardından İstiklal C’addesi’nde ki mağaza devreye girdi…

Telefon: 0262 751 03 33
E-posta: info@flormar.com
Web: flormar.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Selam Londra kozmetik dukkanim var eger isterseniz beraber calisabiliriz bayilik icin tesekurler Adem

  2. Merhaba

    Ingiltere de yasiyorum ve isinizle ilgileniyorum. Konuyla ilgili daha fazla aciklama gonderirseniz mailime memnun olurum. Simdiden tesekkurler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu