Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Künefeji Bayilik Veriyor

Künefeji Bayilik VeriyorKünefeji küçük yatırımcılara iş yeri sahibi olma imkanı sunuyor, Künefeji bayilikler veriyor

Künefeji, zincir marketler ve bayiler şeklinde büyümeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra lokanta, restoran ve pastanelerde de giderek daha fazla yer alarak franchising‘lerle küçük yatırımcılara keyifli ve kazançlı bir iş yeri sahibi olma imkanı da sunuyor. Şirket, künefeye eşdeğer yeni ürünlerin araştırılması ve üretimi konusunda da çalışmalar yapıyor.

Dubai’ye ihracat Künefeji’nin yolunu açtı…

Künefelerinin özel tadı ve kalitesi ile kısa sürede bölgenin en aranılan mekanlarından biri olan Künefeji, başta Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bursa, Bolu, İzmir, Konya ve Antalya olmak üzere, Türkiye geneline talebe göre ayda 100 binin üzerinde dondurulmuş künefe gönderiyor. 2004 yılında markasını tescil ettiren Künefeji’nin, Dubai’ye yaptığı ihracat, diğer Arap ülkelerini de harekete geçirdi.
Künefeji, Nurettin Tennioğlu’nun 1998 yılında İskenderun’da 40 metrekarelik bir imalathanede dondurulmuş künefeyi üretmesiyle başladı. Künefelerinin özel tadı ve kalitesi kısa sürede bölgede ünlenen marka, yoğun taleple karşılaştı. 1999 da genişletilen imalathaneden, Hatay ve çevresine ilk olarak 300 adet dondurulmuş künefe gönderildi. Bugün, 500 metrekarelik bir alanda üretilen yaklaşık 100 bin dondurulmuş künefe, başta Ankara, İstanbul, Eskişehir, Bursa, Bolu, İzmir, Konya ve Antalya olmak üzere, Türkiye geneline gönderiliyor.

2004 yılında markasını tescil ettirerek kendini ispatlayan, künefe imalatını sanata dönüştürmüş olan Künefeji, bir marka yaratmanın heyecanı ve azmi ile kalitesini her geçen gün yükseltmeye çalışıyor. Marka yaratmanın kolay bir süreç olmadığını bilen Tennioğlu, ilk önce üründe kaliteyi yakalamayı hedefliyor. Bu yüzden künefe imalatında kullanılan bütün ürünlerde tüm gıda standartlarına uygunluk öncelikli şart. Künefeji ham madde seçiminden ürün dağıtımına kadar titizlikle uyguladığı kalite yönetimi ile ürünlerinin lezzetini garanti ediyor.

  McDonald’s 30 Yeni Restoran Açacak İş Ortakları Arıyor

Tennioğlu, Dubai’ye ihracata başladıklarını, bazı Arap ülkeleriyle de görüşmelerini sürdürerek ürünlerini, ulusal ve uluslararası bir marka yapmayı hedeflediğini belirtiyor. Avrupa ülkelerinden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden yoğun bir talep olmasına karşın süt ürünlerine konulan kotalar yüzünden ihracat yapılamadığını söylüyor. Şirkette yönetici olarak çalışan Vahit Tennioğlu, çalışanların güvenliği ve HACCP prensipleri konusunda sürekli eğitimini ve kalite politikasını benimsemelerini sağlayarak, kanıtlanmış başarı çizgilerini korumakla yetinmeyip, sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları ve müşterileri ile beraber gerçekleştirebilen bir hizmet kurumu anlayışı yaratmak olduğunu anlatıyor.

KÜNEFECİ GIDA SAN. TİC.LTD. ŞTİ

Adres: İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:132 İskenderun/Hatay
Mağaza: 0326 618 94 22
merkez: 0326 618 24 22
İstanbul Bölge: 0216 410 48 09
Faks: 0326 61815 65
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

3 Yorumlar

  1. Mardinde pastanem var ürün çeşitliliği açısından künefe de bulundurmak istiyorum.

  2. Yurtdisinda kunefe bayiligi almak istiyorum

  3. e mail adresiniz varmi acaba? yurtdisi bayilik icin gorusmek isterim sizinle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir