Bayilik ve Franchise

Yogha Franchising Veriyor

Yogha franchise, Yogha bayilik, yoga terapileri, yoga salonu açmak, yoga bayilikleri

Yogada bir başka franchising fırsatını ise Yogha adlı merkez sunuyor. Yogha’nın kurucusu Şebnem Akbulut 10 yıl önce kendi rahatsızlığı nedeniyle yoga ile tanışan, ardından bu işi profesyonel olarak yürütme kararı alan bir yoga eğitmeni… Rahatsızlığını yoga ile yenmesinin ardından hobi olarak yoga ile ilgilenen Akbulut Hindistan’daki Vivekananda Yoga Üniversitesindeki eğitimi esnasında stres yönetimi ve yoga üzerine araştırmalarına ağırlık vererek bu alanda uzmanlaşmış.

Yogha, bugün Türkiye geneline bu markayı franchise sistemiyle taşımayı hedefliyor. Akbulut, uygulanan standart yoga terapilerinin dışında gülme yogası, ofis yogası, anne-bebek yogası gibi farklı terapileri de uyguladıklarını belirtiyor. Yoga Alliance onaylı, yoga okulu olarak, yoga eğitmenliği sertifika programlanyla standartlanyla yoga eğitmeni yetiştiren Yogha, franchise sistemi ile Türkiye geneline yayılmayı hedefliyor. www.myfikirler.com

Yogha markasının Türkiye’nin farklı bir bölgesine taşımanın maliyeti 20 bin lira. Franchise alan girişimci, sözleşme imza tarihinden başlamak üzere her ay 3 bin lira franchise kullanım bedeli veriyor. Yogha’da çalışan tüm eğitmenlerin Yogha’mn İstanbul merkezinin onayladığı eğitmen kadrosundan oluşması, açılacak olan ilde yoga eğitmeni yoksa sertifika programıyla açılışın gerçekleşmesi ve ardından merkezin açılması mümkün olabiliyor. Yannmcılann kazançlan bölgesel farklılıklar göstermekle birlikte aylık üyelikler 120 ile 200 lira arasında değişiyor.

Başvuru için: 0212 324 61 08

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu