Anasayfa / Giyim ve Moda / Defacto 2018 İlkbahar Yaz

Defacto 2018 İlkbahar YazAkdeniz trendlerinin Türkiye‘de en önde gelen firması olan Defacto,erkek ve  kadınların koleksiyonunda yer alan 2018 sezonunda,Army,Safari ve Marine görünümlerinden oluşmuş ceket,trençkot ve yağmurluk göze çarpıyor.

Defacto ilk bahar tonları için hazırladığı göz alıcı desen ve renkteki yağmurlukları ile dikkat çekiyor. Akdeniz tonlarını 2018 sezonundaki koleksiyonuna taşıyan Defacto, müthiş bir mevsim yaşatacak gibi görünüyor
Bir renk topluluğu içinde bahar aylarının yağmurlarını karşılamak için uzun çalışmalar sonucu birbirinden güzel tasarımlar üreten Defacto, yağmurlukla çok rahat birleştirilebilen çanta,t-shirt ve cüzdan ilaveleri ile kıyafeti tamamlayan eklere ilgi duyanlara hem rahat hem şık bir görüntü vermesine yardımcı oluyor.

Her ekonomiye uygun fiyatları ile ilgi duyan defacto 2018 sezonunda da kendinden çok bahsettirecege ve hedeflediği pazara ulaşacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Defacto 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu


  Kod Taşlamaya ProtestoYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir