Anasayfa / Giyim ve Moda / Modacı Cemil İpekçi’den annelere özel “stil tüyoları”

Modacı Cemil İpekçi’den annelere özel “stil tüyoları”Modacı Cemil İpekçi, Anneler Günü dolayısıyla bir alışveriş merkezinin ziyaretçileriyle bir araya geldi ve annelere özel “stil tüyoları” verdi.

Annelerin sorularını yanıtlayan ve pek çok anısını paylaşan İpekçi, kendi deyimiyle “kadınefendilerin” Türk toplumundaki önemini vurguladı.

20’li yaşlarında çalışma hayatına başlayan İpekçi, bütün kadınları daha üretken olmaya davet etti ve çalışan kadınların toplumun kurtarıcısı olduğunu dile getirdi.

İpekçi, daha sonra AA muhabirine yaptığı açıklamada da özellikle evladını kaybeden annelerin “Anneler Günü”nü kutladı.”Geriye kalan anneler unutmasınlar ki anneler eğitimsiz oldukları sürece gelecek nesiller de eğitimsizdir”diye konuşan İpekçi, anneliğin kutsallığına işaret etti.
Annelerden de çocuklarının istek ve dileklerini dinlemelerini isteyen İpekçi, “Bence dünyaya gelen çocuk hepimizin çocuğudur. Çocuğu olmayan anneler de, vakitlerini çocuk yapmak için kendilerini üzeceklerine, dünyaya gelmiş çocuklara sahip çıkıp onlara annelik yapsalar… Anne olamayan kadınlarla, annesini kaybeden çocukları buluşturmak gerekiyor”diye konuştu.

İpekçi, her kadının bir yaşı ve ruhu olduğuna işaret ederek, “Kadınlarımız moda olanı değil, kendine yakışanı giymeli. Giyinmek bence bir fantezi. Giyimi çok önemli bulmamak lazım. İnsanlara beğendirmek için değil, kendinizi beğenmeniz için giyinmeniz lazım” dedi.

Son dönemde hamilelerin giyim tarzını beğendiğini ifade eden İpekçi, “Çünkü artık eskisi gibi büzgülü elbiseler kalmadı. Blue jeanler, tişortlar herşeyi giyiyorlar ve çok şeker oluyorlar. Bence dünyanın en güzel kadını hamile olan, bebek bekleyen kadınlardır. Başka türlü bir güzellik gelir üstlerine. Onun için onu saklamak yerine göstermek çok daha değerli” şeklinde konuştu.

  Hazır Giyimciler ve Tekstilciler Yatırıma YöneliyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Giyim Markaları İç Giyime De El Attı

Koton, Defacto, D’S Damat, LC Waikiki gibi perakendeciler iç giyime de el attı. Dış giyim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir