İş Fikirleri ve İş Kurmak

Sıradışı İş Fikirleri

Gelecekte Çok Kazandıracak İş Fikirleri

Sıradışı iş fikirleri ile para kazanmak.  Binalarda renk uzmanlığı, dağa taşa reklam, ten türüne göre koku, ayurveda kursları, dijital yorumculuk, uzman çağrı merkezleri… Önümüzdeki yıllarda bu pratik, öğrenmesi ve uygulaması kolay işleri yapanlar çok kazanacak…

Sıradışı iş fikirleri
Sıradışı iş fikirleri

En sıra dışı işler

Hızla değişen iş dünyasında parlayacak işleri bir sayfalık bir yazıyla anlatılacak gibi değil.

ABD’deki ‘İşgücü Trendleri Bürosu’nun küresel gelişmeleri dikkate alarak önümüzdeki yıllarda hangi işlerin öne çıkacağını değerlendirdiği araştırması, bıı konuda bize yol göstermeye devam ediyor.

Tahminlere göre küçük çaplı pratik işler dünyada bu yıla damgasını vuracak. Önemli seımaye ihtiyacı gerektirmeyen projelerin tipik özelliği sıra dışı kolay yeniliklere kapı aralaması…‘Top -10’ mantığı içinde ele alınan girişimler buluşsal yeniliklerle beslenir ise ‘melek yatırıma’ adıyla anıları ve geleceğin işlerine yatırım yapan sermeye sahiplerinin de ilgisini çekebilecek.

ABD’de FUL in yol haritasını henüz detaylarıyla ortaya koymamış olması, dünyada ve Türkiye’de olası bazı ekonomik gelişmeler küçük çaplı bu işleri popüler hale getirebilir. Girişim konularında risk göstergesi düşük olan işlerin yatırımcı ve kredi veren bankalar cephesinde kabul göreceğine kesin gözüyle bakıyoruz. Önemli olan husus, yapılan önerilerin benzer mevcut işlere göre oldukça basit niteliklere sahip olması. Projeleri kendi toplunıunun ihtiyacına uygun hale getirenler bu işlerde ‘ilk’ olmanın avantajını yaşayabilirler. Yayınlanan önerileri özetliyor, adayların kendi deneyim ve öngörüleriyle projeleri zenginleştirip geliştireceklerine inanıyoruz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu