Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Amasya’da Girişimcilik Kurslarını Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Amasya’da Girişimcilik Kurslarını Tamamlayanlara Sertifikaları VerildiAmasya’da Düzenlenen Girişimcilik Destek Kursu’na Katılanlara Sertifikaları Düzenlenen Törenle Verildi

Amasya’da düzenlenen Girişimcilik Destek Kursu’na katılanlara sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ortaklığında düzenlenen Girişimcilik Destek Kursu sona erdi. TSO Toplantı Salonu’nda düzenlenen sertifika töreninde konuşan Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, sertifika almaya hak kazanan girişimcileri tebrik etti.
Günümüzde bilginin sermayeyi geride bıraktığını ifade eden Kubalı, ‘Önemli olan eğitimdir. Siz burada eğitim alarak sertifika almaya hak kazandınız. Hepinizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum’ dedi.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Gedik, Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş ve diğer davetlilerin katıldığı törende kursiyerlere sertifikaladı verildi.

(MNL-İSM-MHD) – AMASYA (Anadolu Ajansı)
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Oyun Otelleri Açan Yatırımcılara, Çok Özel Girişimler Var

Elektronik spora yönelik finansal pazarlardan her geçen gün yeni büyüme haberleri geliyor. New York Borsasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir