İş Fikirleri ve İş Kurmak

Sermaye Gerektirmeyen Kârlı İş Fikirleri

SUNACAĞIMIZ pratik önerileri her yaştan kadınlar evlerinde kârlı iş fikirlerine çevirebilir, hem aile bütçesine hem de ekonomimize katkı sağlayabilirler. Bu konu neredeyse tüm ülkelerin gündeminde yer bulmuş durumda, işin parasal getirisi bir tarafa, aşağıda önerdiklerimiz türünden işler psikolojik rehabilitasyon sağlaması açısından da uzmanların ısrarlı tavsiyeleri arasında yer alıyor.

Para Kazandıracak 9 İş Fikri

Geçmişteki pandemi dönemlerinde bu konuya ilk eğilen yazar Amerikalı ‘Priscilla Huff oldu. Onların önerileri daha çok Amerikalıların evlerinde yapacağı oldukça zor işleri kapsıyordu. Biz bu hafta kendi öz kültürümüze uyan ve kadınlarımızın psikolojisine de katkıda bulunan, kolay, ilginç ve iyi kazandıran işler üzerinde duracağız. Ancak ‘tığ işleri’, ‘oyalar’, ‘örgüler’ vb. gibi kadınlarımıza özgülenen ve çok iyi bilinen klasik işlerden bahsetmeyeceğiz.

Kârlı iş fikirleri
Kârlı iş fikirleri

Sermaye Gerektirmeyen İşler

Aşağıda kısaca satırbaşlarına değineceğimiz işleri yapabilmek için belli bir sermeye ve ileri düzeyde uzmanlığı ihtiyaç yok. Biraz merak, biraz yetenek ve biraz da sabırlı olmak yeterli. Oluşturulan ürün ve objeleri satmak çok kolay. Doğrudan bireylere, perakende mağazalarına veya internet üzerinden oluşturacağınız satış kanalları vasıtasıyla pazara çıkabilme olanağı var. Bu türden aksiyonlar hem ilgi merkezleri haline gelecek hem de parasal açıdan size ve aile bütçenize büyük katkılar sağlayacaktır.

Önemli olan ayrıntı, sıradan işleri değil, yeterince bilinmeyen ilgi çekici işleri yapabilmekten geçiyor. Böylece siz kimi gereksinmeleri karşılarken, estetik ihtiyaçlara da seslenecek ve bazılarını sanat eseri haline getirdiğiniz objelerle belki de ileride kendinize özgü bir ‘marka’yı en baştan hayata geçirmiş olacaksınız.

Eğileceğiniz konularla ilgili yaratacağınız kanallar pandemi süreci geçtikten sonra da size çok kazandırmaya devam edecek, işinizi kurumsal bir düzeye taşımanıza olanak sağlayacaktır, önereceğimiz pek bilinmeyen sıra dışı işlere merak duyan kadınlarımıza şimdiden başarılar, sonsuz şanslar ve iyi kazançlar diliyoruz…

Elişi Yolluk Şimdiden Pazarı Hazır

Otantik Şallar

Elişi Abajur Benzeri Yok Paha Biçilemiyor

Kişiye Özel Elişi Sanat Eseri Yapma Bebekler

Sanatsal Kaligrafi

Yapay Süs Objeleri Tasarımcılığı Harika Bir İş

Meyve Kurutma

Özel Pastacılık Ürünleri

Özel Tür Bisküviler

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu